Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Prenájom kancelárskych priestorov v blízkosti OC VIVO

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: DS-KPZA-27 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Záborského
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
271 m2
ID inzerátu:
DS-KPZA-27

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v rodinnom dome o výmere  271 m2. V objekte sa nachádza: 9x kancelária, 3 x WC so sprchou, 2 x kuchynka, garáž s možnosťou využitia ako skladu, átrium a terasa. Priestory sú zabezpečené alarmom. Všetky kancelárie sú vybavené dátovými rozvodmi. Možnosť parkovania pred budovou na veľkom parkovisku. Cena 9 €/m2/mesiac + energie + DPH. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...