Real estate
( nájdených 
383
 realít z celkom 383 )

Predaj novostavby rodinného domu v Oreskom

Domy a vily
cena: 242.000,- €
ID: DS-RDOR-41 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Skalica
Obec:
Oreské
Ulica:
Oreské
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
119 m2
Plocha pozemku:
530 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
DS-RDOR-41

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom s celkovou rozlohou 139 m2 ( úžitková plocha 119 m2).  Dom sa nachádza na pozemku o výmere 530 m2. Dispozičné riešenie domu: Vstupná chodba, kuchyňa spojená s obývačkou, 2 izby, spálňa s vlastným WC a kúpeľňou, samostatné WC, samostatná kúpeľňa, technická miestnosť, špajza, podkrovie s úložným priestorom 46 m2. Vykurovanie zabezpečené tepelným čerpadlom. Ďalšie vybavenie 300l bojler na teplú vodu, klimatizácia. Prívod vody zo studne nachádzajúcej sa na pozemku. Odpadová voda je zvedená do septiku. V dome sa nachádza komín, na ktorý možno napojiť krbovú pec. V zadnej časti domu je krytá terasa. Parkovanie pred domom ( cca 5 miest), ďalšie parkovacie miesto je vo dvore. Vo dvore je priestor na vybudovanie garáže. Niektoré technické parametre stavby: obvodové murivo porofix 37,5 cm, izolácia 15 cm polystyrén, okná Salamander 3 sklo s vonkajšími žalúziami. Mesačné náklady 120 € vrátane vývozu septiku. Vzdialenosť od Senice cca 10 km, od Skalice cca 13 km. Cena 242 000 €


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...