Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Kancelária na prenájom Topoľčany - Tovarnícka ulica

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 120,- €/mesiac
ID: dzKancelMala Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Tovarnícka
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
10 m2
ID inzerátu:
dzKancelMala

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v meste Topoľčany, Tovarnícka. Nachádzajú sa na I. NP budovy po rekonštrukcii. Ide o kanceláriu o veľkosti 10m2. Na poschodí sa nachádza kuchynka a sociálne zariadenie. Možnosť parkovania na pozemku.

Plocha: úžitková 10m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 2. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Asfaltová prístupová cesta. Cena 120 €/mesiac + energie.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...