Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Na predaj stavebný pozemok 564 m2 Partizánske - Malé Bielice

Pozemky
cena: 42.000,- €
ID: TB987 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
Malé Bielice
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
564 m2
Vodovod:
pri pozemku
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB987

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s rozlohou 564 m2 s rozmermy cca 24 m x 41 m v Partizánskom v katastrálnom území Malé Bielice. Pri pozemku sa nachádza obecný vodovod a elektrina. Pozemok je mierne svahovitý s orientáciou na južnú stranu. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...