Real estate
( nájdených 
413
 realít z celkom 413 )

Na predaj murovaná chatka Kolačno - Ondrášová

Chaty a rekreačné objekty
cena: 39.900,- €
ID: TB988 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Kolačno
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
40 m2
Plocha pozemku:
458 m2
Balkón:
nie
Loggia:
áno
Terasa:
áno
ID inzerátu:
TB988

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame  na predaj murovanú záhradnú chatku s záhradou v obci Kolačno v časti Ondrášová nachádzajúcej sa v okrese Partizánske. Chatka je zasadená v peknom horskom prostredí v chalupárskej oblasti priamo pri lese. Pekný výhľad na okolitú prírodu priamo s chatky. Celková rozloha pozemku je 458 m2, pozemky sú vysporiadané. Je ešte možnosť prikúpiť si pozemok vo veľkosti 400 m2 alebo 800 m2 susediaci s ponúkanou nehnuteľnosťou. Do chatky je zavedená elektrina (230V aj 400V). Na pozemku je aj vŕtaná studňa. Kúrenie lokálne kachlami. Dispozícia: na prízemí kuchynka a obývacia izba, na vrchnom podlaží 1 izba s loggiou a možnosťou terasy. Pri chatke je aj dreváreň a drevená búda na odkladanie náradia a podobne. Vzdialenosť od autobusovej zastávky  150 m, od obce Kolačno 2 km a od obce Veľké Uherce 4 km. V okolí možnosť turistiky, cykloturistiku, vodných športov, rybolovu a podobne. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...