Real estate
( nájdených 
443
 realít z celkom 443 )

Na predaj záhradná chatka Brodzany

Chaty a rekreačné objekty
cena: 34.490,- €
ID: TB996 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Brodzany
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
22 m2
Plocha pozemku:
378 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
TB996

Ponúkame Vám na predaj záhradnú murovanú chatku so záhradkou v záhradkárskej osade v Brodzanoch pri Partizánskom. Celková rozloha pozemku je 378 m² z toho je 16 m² zastavaná plocha chatky. Chatka má dve podlažia s úžitkovou plochou cca 22 m2. Na spodnom podlaží je  jedna miestnosť vytvorená z pivničných priestorov a dve menšie miestnosti, jedna využívaná ako sklad náradia a druhá ako sklad zeleniny a nápojov. Na vrchnom podlaží je jedna miestnosť so sporákom na pevné palivá používaný na kúrenie aj varenie. Do chatky je dovedená elektrina, rozvod úžitkovej vody je pozemku a pitná voda využívaná so spoločnej studne, pravidelne kontrolovanej. Priamo ku chatke je možnosť dostať sa autom. Suché WC. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...