Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Kancelária na prenájom 24,33m2 parkovanie v cene, novostavba, Hradská ul.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 257,- €/mesiac
ID: LC76888HradN Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Vrakuňa
Ulica:
Hradská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
24 m2
ID inzerátu:
LC76888HradN

Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor, Bratislava-Vrakuňa, Hradská. Plocha: úžitková 24,33m2 + 9,94m2 podiel na spoločných priestoroch. Nachádza sa na 1. poschodí. Podlaha: plávajúca. Okná: plastové. Spoločné toalety a kuchynka na chodbe. Nezariadené. Otvárateľné okná, klíma, štrukturovaná kabeláž, ineternet, zdvojená podlaha, plávajúca podlaha. Stav objektu: novostavba. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom a kamerovým systémom, vstup 24/7. Cena 257 €/mesiac + 23,04 €/mesiac energie (účtujú sa mesačne podľa spotreby)+ DPH. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...