Real estate
( nájdených 
454
 realít z celkom 454 )

Kancelárie Topoľčany / NA PRENÁJOM

Komerčné objekty
cena: dohodou
ID: LGkancmoy Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Moyzesova
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
0 m2
ID inzerátu:
LGkancmoy

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v meste  Topoľčany na ul. Moyzesova. Jedná sa o kancelárie s rôznymi výmerami  na 1 a 2 poschodí . Kancelárie majú výmeru od 13 m2 do 26 m2 . Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...