Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

ZNÍŽENÁ CENA Na predaj rodinný dom v Oponiciach

Domy a vily
cena: 73.000,- €
ID: TB993 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Oponice
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
80 m2
Plocha pozemku:
1038 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
TB993

Ponúkame Vám na predaj starší trojizbový rodinný dom v obci Oponice okres Topoľčany. Celková rozloha pozemku je 1038 m2. Obec je vzdialená 22 km od Nitry a 13 km od Topoľčian. Nachádza sa v nej pošta, prvý stupeň základnej školy, materská škola, potraviny a štvorhviezdičkový hotel Chateau Appony s wellnesom,  reštauráciou, parkom, knižnicou, apiterapiou a športovými aktivitami ako je bowling a tenis. Vstup do parku hotela je vzdialený cca 160 m od rodinného domu. 130 m od domu sa nachádza autobusová zastávka. Dispozícia domu: 3 izby, predsieň, chodba, kuchyňa, kúpeľňa a komora. Pod kuchyňou sa nachádza malá pivnica. Do domu je dovedená elektrika a obecná voda. Plyn a kanalizácie sa nachádzajú na ulici pred domom, nie sú napojené do domu. Dom je v pôvodnom stave, vhodnom na rekonštrukciu. Bližšie informácie alebo záujem o obhliadku na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...