Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Stavebný pozemok Čermany 2

Pozemky
cena: 49.800,- €
ID: LGčermany2 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Čermany
Ulica:
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
630 m2
Vodovod:
na pozemku
Umiestnenie Elektriny:
na pozemku
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
na pozemku
Dátová prípojka:
na pozemku
ID inzerátu:
LGčermany2

Ponúkame Vám na predaj 2 stavebné pozemky - pre rodinné domy v novovybudovanej časti obce Čermany. Jedná sa o rovinatý pozemok o rozlohe 630 m2 . Šírka pozemku 21 m2 x 30 m2 . Rovinatý pozemok. Betónová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. Cena 49 800 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...