Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Pozemok Belince - na rodinný dom

Pozemky
cena: 65.000,- €
ID: dzBelincePozemok Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Belince
Ulica:
Tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1364 m2
Vodovod:
pri pozemku
Umiestnenie Elektriny:
pri pozemku
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
dzBelincePozemok

Ponúkame Vám na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu v obci Belince, okr. Topoľčany, tichá ulica. Plocha: pozemku 1364m2. Rozmery 11-12m šírka x 115m dlžka. Nachádza sa v zastavanej oblasti obce. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. Cena 65 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...