Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Predaj pozemku 1529 m2 v Starej Myjave

Pozemky
cena: 1,- €
ID: DS-SMPO-199 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Myjava
Obec:
Stará Myjava
Ulica:
U Krížkov
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1529 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
DS-SMPO-199

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na stavbu chaty, chalupy, alebo rodinného domu. Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce. Šírka cca 20 m. Na pozemku je starší rodinný dom na zbúranie z nepálenej tehly. Elektrická prípojka na pozemku. Obecný vodovod na hranici pozemku. Cena dohodou.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...