Real estate
( nájdených 
458
 realít z celkom 458 )

Obchodné priestory + administratíva + sklad spolu 400m2, Budyšínska ul., Nové Mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 13,- €/m2/mesiac
ID: LC976564544budkav Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Budyšínska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
400 m2
ID inzerátu:
LC976564544budkav

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory, Bratislava-Nové Mesto, roh Budyšínska/Kukučínova ul.. Plocha: úžitková 400m2. Rozdelené na retail,administratívu a  sklad  cena  12,50Eur/m2/mes + prevádzkové náklady a energie + DPH. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...