Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Lukratívne kancelárske priestory, Bratislava - Ružinov, Trnavská cesta, 160 alebo 80m2, átrium, parkovanie

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 11,- €/m2/mesiac
ID: MS19 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Trnavská cesta
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
300 m2
ID inzerátu:
MS19

Ponúkame Vám na prenájom lukratívne kancelárske priestory na Trnavskej ceste, Bratislava - Ružinov. Úžitková plocha 300m2, s možnosťou predelenia priestoru na dve časti (cca 160m2 a 80m2) Flexibilné prispôsobenie priestoru a vnútorného vybavenia špecifickým požiadavkám klienta. Vhodné aj ako reprezentatívne sídlo Vašej firmy v modernej a špičkovo vybavenej budove. Výhodná poloha s výbornou dopravnou dostupnosťou do centra mesta, v blízkosti nákupné centrum Avion Shopping Park, pobočky viacerých bánk, hotely.

Nachádza sa na 5. poschodí s výťahom, s balkónom a átriom. Vhodné aj ako ateliér. Prístup 24/7. Zabezpečenie: strážna služba 24 hodín, kamerový systém, recepcia, alarm. Prístup 24/7. Zabezpečenie: strážna služba 24 hodín, kamerový systém, recepcia, alarm. Ostatné vybavenie: kuchynka, toalety, internet (Orange, Slovanet), klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž, podlahy podľa dohody, otvárateľné okná.

Stravovanie v areáli budovy.

Parkovanie: parkovací dom (60 eur+Dph), vonkajšie státie (40+Dph). 

 

Cena za kancelárske priestory: 11Eur bez DPH/m2

Cena za spoločné priestory: 10,5Eur bez DPH /m2

Poplatok za energie a služby: 3,9Eur bez DPH /m2

Na 100m2 kancelárskych priestorov pripadá 8,3%%-m2 spoločných priestorov.

Províziu neplatíte.

 


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...