Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Prenájom kancelárií od 15 m2 na Sliačskej ulici.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: DS-KPSL-1 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Sliačska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
3111 m2
ID inzerátu:
DS-KPSL-1

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v 5. podlažnej administratívnej budove,  Bratislava - Nové Mesto. Kancelárie sú od výmery 15 m2 do 26 m2. Na každom podlaží je k dispozícii priestranná zasadačka, vybavená kuchynka, dámske a pánske WC. Všetky kancelárie sú klimatizované, výborne presvetlené vďaka veľkým oknám. Tienenie je zabezpečené vnútornými horizontálnymi žalúziami. Ďalšie vybavenie, štruktúrovaná kabeláž, klimatizovaná serverovňa, vysokorýchlostný internet rainside. Jednotlivé poschodia sú prepojené 2 novými výťahmi. Na prízemí sa nachádza reprezentatívna vstupná hala. Parkovanie pred budovou. Dobrá dostupnosť MHD. Cena prenájmu 9,90€/m2/mes. bez DPH + 5,05€/m2/mes. bez DPH služby a energie. Cena za parkovacie miesto 50€/mes. bez DPH. Doba prenájmu dohodou. Províziu neplatíte. Budova je zatiaľ v rekonštrukcii, termín ukončenia cca 31.10.2023. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...