Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

3 izbový byt Topoľčany / CENTRUM - MOYZESOVA RESIDENCE

Byty
cena: 124.823,- €
ID: LG3imoy Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Moyzesova
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
76 m2
Stav objektu:
novostavba
Na poschodí:
3
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
LG3imoy

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Topoľčany v úplnom centre mesta na ulici  Moyzesova. Jedná sa o byt o rozlohe  úžitková 76m2. Nachádza sa na 3. poschodí z 3. Jedná sa o pokrovný byt v holostave - bez kuchynskej linky , podláh , sanity a interiérových dverí . Byt je pripravený na dokončenie zkolaudovaný v roku 2024 . Podlahy sú betón. Steny majú  stierky. Okná sú  plastové. Oddelené WC.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, škola, škôlka, zateplený bytový dom. Cena 124 823 €

Virtuálna prehliadka:


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...