Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

3 izbový byt Topoľčany / CENTRUM - MOYZESOVA RESIDENCE

Byty
cena: 124.984,- €
ID: LG3imoy6 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Moyzesova
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt

Podlahová plocha:
80 m2
Stav objektu:
novostavba
Na poschodí:
2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
ID inzerátu:
LG3imoy6

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Topoľčany, Moyzesova. Plocha: úžitková 76m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 3. Podlaha: betón. Steny: stierky. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, škola, škôlka, zateplený bytový dom. Cena 124 984 €

Virtuálna prehliadka:


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...