Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Prenájom relaxačného centra s fitnes v Ružinove.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1,- €/mesiac
ID: DS- RUFIT-86 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Krajná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
200 m2
ID inzerátu:
DS- RUFIT-86

Ponúkame Vám na prenájom vybavený priestor s 2 saunami, bazénom, vírivkou, a zariadeným fitnes centrom. Priestor má kompletné zázemie, šatne, WC, sprchy, všetko dámske aj pánske, oddychová časť a bar. Relaxačné centrum sa nachádza v blízkosti Zlatých pieskov, Shoping Palace, AVION, s dobrou dostupnosťou na diaľnicu a ulice Galvaniho, Rožňavská, Vajnorská. Možnosť parkovania v areály. Cena dohodou. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...