Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Sklad 125,42 m2, Lake Building, Drieňová ul., Ružinov

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 6,- €/m2/mesiac
ID: LC87656589lake125 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Drieňová
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
125 m2
ID inzerátu:
LC87656589lake125

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory 125,42m2 s vlastným soc. zariadením, sprchou a kuchynkou, lokalita Ružinov, Drieňová ul., budova Lake Building. Sklad sa nachádza na prízemí/úrovni ulice, bezbariérový prístup. Skladá sa z viacerých miestností. Zabezpečenie alarmom a strážnou službou. Recepcia s prístupom do budovy 24/7. V okolí budovy vynikajúca občianska vybavenosť. Možnosť vykladania a nakladania tovaru pred vstupom. Energeticky certifikát B. Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, centrálna poloha s ľahkým napojením na obchvat. Cena 6 €/m2/mesiac + energie 4,60 €/m2/mesiac + dph. Províziu neplatíte! 


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...