Real estate
( nájdených 
460
 realít z celkom 460 )

Predaj - orná pôda - Jacovce - extravilán

Pozemky
cena: 12,- €/m2
ID: dzPozemJacExtra Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Jacovce
Ulica:
tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
13575 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
dzPozemJacExtra

Ponúkam na predaj pozemok - orná pôda, nachádzajúci sa na hranici intravilánu obce Jacovce, okr. Topoľčany. Plocha: pozemku 13575m2, je nepravidelného tvaru. Mierne svahovitý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. Spoluvlastnícky podiel 1/1. Cena 12 €/m2.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...