Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Pozemok Nitrianska Blatnica - výstavba rodinných domov.

Pozemky
cena: 67.000,- €
ID: dzPozemokNr.Blatnica Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Nitrianska Blatnica
Ulica:
tichá
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
1217 m2
Vodovod:
pri pozemku
Umiestnenie Elektriny:
na pozemku
Umiestnenie Plynu:
nie je
Umiestnenie kanalizácie:
nie je
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
dzPozemokNr.Blatnica

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Nitrianska Blatnica, tichá ulica. Plocha: pozemku 1217m2, z toho samotný pozemok 1135m2 (šírka cca 21m, dlžka 52m) a podiel na vedľajšom pozemku o veľkosti 82m2. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod - za cestou.Výhody: slnečný, tiché prostredie. Cena 67 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...