Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Prenájom obchodno - skladovacieho priestoru 110 m2 v Ružinove.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 880,- €/mesiac
ID: DS-RUPE-4 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Pestovateľská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
110 m2
ID inzerátu:
DS-RUPE-4

Ponúkame Vám na prenájom menšie obchodno - skladovacie priestory s dobrou dostupnosťou na diaľnicu D1. Priestory možno využiť aj ako prevádzkový priestor, alebo e-shop. Nachádzajú sa v uzavretom areály s 24 hodinovou strážnou službou a sú aj monitorované kamerovým systémom. Skladajú sa z 2 kancelárií, dielne, garáže (skladu) a WC. Pred budovou je k dispozícii 1 parkovacie miesto v cene nájmu. možnosť prenájmu ďalších parkovacích miest. Cena 880 €/mesiac + energie(merateľné) cca 100 €/mes. Ceny sú uvedené bez DPH. Províziu neplatíte. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...