Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Kancelársky celok 180m2, Za kasárňou, Nové Mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/mesiac
ID: LCKan1.844674407371E Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Za Kasárňou
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
180 m2
ID inzerátu:
LCKan1.844674407371E

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory, Bratislava-Nové Mesto, Za Kasárňou 1. Plocha: úžitková 180m2 (viacero kancelárii prepojených vedľa seba možnosť úpravy priečok). Podlaha: koberec. Okná: plastové, otvárateľné. Spoločné zázemie na chodbe: toalety a kuchynský kút. Stav objektu: po rekonštrukcii. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia, výťah, štrukturovaná kabeláž. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou. Parkovanie v objekte za poplatok 100Eur/miesto/mesiac + DPH, parkovanie možné aj v okolí. Cena 8,50€/mesiac + 5€/mesiac (služby a energie) + DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...