Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Na predaj 5 i rodinný dom Malé Uherce - Partizánske

Domy a vily
cena: 255.000,- €
ID: TB2176 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Malé Uherce
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
185 m2
Plocha pozemku:
897 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
ID inzerátu:
TB2176

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v obci Malé Uherce okres Partizánske. Podlahová plocha domu je 185 m² plus k tomu 2 x balkón a 2 x terasa. Na pozemku pri dome je aj garáž z podlahovou plochou 56 m2. Celková rozloha rovinatého pozemku je 897 m2. Rodinný dom bol postavený z tehál v roku 1976 a v roku 1996 prešiel rozzsiahlou kompletnou rekonštrukciou vrátane výmeny strechy, nadsatvby podkrovia, výmeny medenej elektroinštalácie, odpadov a vody, okien podlách, stien a podobne. V roku 2021 menené obidve expanzné nádoby aj s ventilátorom ku kúreniu a taktiež v 2021 dorábaná klimatizácia (aj s funkciou kúrenia). Kúrenie zabezpečené plynovým kotlom, na celom prízemí okrem spálne je podlahové kúrenie, na vrchnom podlaží radiátory. Vchodové dvere drevené, interiérové dvere masív, drevené schodisko. Dispozícia 1. NP: obývacia miestnosť s kuchyňou s výstupom na terasu, chodba, spálňa so šatníkom, komora a kúpeľňa s WC. Dispozícia 2. NP: 3 izby, 2 x balkón, chodba a kúpeľňa s WC. Dispozícia garáže: na prízemí miestnosť na auto s dielňou a komorou a v podkroví 1 miestnosť. Na pozemok je prístup z 2 strán. Pri dome je prístrešok na 1 auto plus ďalšie miesta na parkovanie. Za domom je záhradný domček, pri ňom vonkajší krb. Pôvodná inzerovaná cena znížená o 15 000,- EUR. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: TB2119 Predaj

Na predaj 2 RD v Partizánskom - Veľké Bielice pozemok 1730 m2

Na predaj 2 RD v Partizánskom - Veľké Bielice pozemok 1730 m2

Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy vhodné na bývanie spojené s podnikaním poprípade po úprave ako dvojgeneračné oddelené bývanie v Partizánskom v časti Veľké Bielice s celkovou rozlohou pozemkov 1730 m2. Celková podlahová plocha obidvoch stavieb je 340 m2. IS elektrina, voda, plyn. 

Jeden rodinný dom je zasadený do stredu pozemku a je využívaný na bývanie a bol postavený v roku 2000 s kvádrov 40 cm. Podlahová plocha domu je cca 270 m2. Je v zachovalom stave s pekne udržiavanou záhradou s bazénom, predzáhradou s okrasnými drevinami. Pred domom  parkovacie miesta pre viacej áut. Dispozícia 1. nadzemného podlažia: garáž s diaľkovo otvárateľnou bránou, obývačka s kuchyňou, kúpeľňa s WC, hosťovská izba, hala a terasa. Dispozícia 2. nadzemného podlažia (podkrovia): 4 izby, chodba, kúpeľňa s WC, technická miestnosť a 2 x balkón so vstupom zo všetkých mierstností. Kúrenie plynovým kotlom a krbom. V chodbe a kúpeľni prídavné podlahové elektrické kúrenie. Eurookná. Odpad vedený do žumpy. 

Druhý rodinný dom zasadený pri hlavnej ceste je využívaný ako obchod. Podlahová plocha cca 90 m2. Kúrenie plynové, odpad žumpa, v dome zavedená elektrina, voda a plyn. Dispozícia: predajňa, sklad, kúpeľňa s WC, kozemetický salón, pivnica a povala. Parkovanie pred domom. 

Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk

635 000,- €
ID: TB2171 Predaj

Na predaj 4 i RD v Skačanoch - pozemok 1147 m2

Na predaj 4 i RD v Skačanoch - pozemok 1147 m2

Ponúkame Vám na predaj zariadený štvorizbový rodinný dom v obci Skačany v okrese Partizánske. Celková rozloha rovinantého pozemku je 1147 m2. Dom sa nachádza v tichej uličke. Celková podlahová plocha domu je 123,99 m2 (k tomu sú 3 x loggia s celkovou výmerou 10,75 m2 a pivnica s podlahovou plochou 55,22 m2. Na dvore sa nachádza aj plechový sklad. Internet v obci vedený káblom. Vedľa domu a pred bránou zámková dlažba pre parkovanie viacerých áut. Rodinný dom bol skolaudovaný a daný do užívania v roku 1993. Posatavený bol s porobetónových tvárnic a niektoré priečky tehlové. Strešná krytina ppozinkovaný plech. Dom prešiel v roku 2012 prvou rekonštrukciou: vymenené plastové okná, zteplenie domu 15 cm polystyrénom. V roku 2023 bola riešená rekonštrukcia kúpeľňa s WC na 1. nadzemnom podlaží, takisto nový rozvod vody v celom dome a nový elektrický bojler 120 litrov. Elektrina v celom dome medená pôvodná a v rámci kúpeľne a WC nová medená. Kúrenie zabezpečené plynovým kotlom a krbovými kachlami v obývačke (revízia vykonaná v septembri 2023). V dome sú napojené IS a to elektrina, plyn, obecná voda. Kanalizácia v obci nie je, odpad riešený do (8 kubíkov). V kúpeľni radiátor napojený na kúrenie a aj samostne na elektriku. Dispozícia 1. NP: obývacia izba s jedálňou, kuchyňa, izba s loggiou, kúpeľň, samostatné WC, chodba, zádverie a schodisko. Dispozícia podkrovia: 2 izby (obidve s výstupom na loggiu, WC, chodba a úložný priestor pod strechou. Dispozícia pivnice: 3 miestnosti, 1 kotolňa, 1 menší sklad, chodba a schodisko. Bližšie informácie vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk

175 000,- €
1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...