Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Kancelárie 22,5m2 - 200m2, Nové mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 6,- €/m2/mesiac
ID: LC1121k Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Hattalova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
23 m2
ID inzerátu:
LC1121k

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Bratislava-Nové Mesto, Hattalova ul.. Plocha: od 22m2, flexibilita v úprave priestoru priečkami. Nachádzajú sa v 3-podlažnej budove, nákladný výťah. Podlaha:podľa požiadavky klienta - koberec / plávajúca. Okná: plastové. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Otvárateľné okná, klíma v jednej kancelárii, strukturovaná kabeláž, zariadenie podľa dohody, internet. Prístup 24/7, nepretržitá strážna služba, recepcia, kamerový systém aj na chodbách. Toalety spoločné na chodbe. Kúrenie elektrické. Kolaudácia budovy 1998. Asfaltová prístupová cesta. Parkovanie bezproblémové v okolí, v areáli i vo dvore od 22 6 €/m2/mesiac. OC Polus, občianska vybavenosť v blízkom okolí, bufet a obedy v budove. V prípade potreby aj možnosť zabezpečenia skladových priestorov. Cena 6 €/m2/mesiac + služby a energie 3 €/m2/mesiac + DPH. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...