Real estate
( nájdených 
434
 realít z celkom 434 )

Kancelárie 22,5m2 - 200m2, Nové mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 6,- €/m2/mesiac
ID: LC1121k Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Hattalova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
23 m2
ID inzerátu:
LC1121k

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Bratislava-Nové Mesto, Hattalova ul.. Plocha: od 22m2, flexibilita v úprave priestoru priečkami. Nachádzajú sa v 3-podlažnej budove, nákladný výťah. Podlaha:podľa požiadavky klienta - koberec / plávajúca. Okná: plastové. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Otvárateľné okná, klíma v jednej kancelárii, strukturovaná kabeláž, zariadenie podľa dohody, internet. Prístup 24/7, nepretržitá strážna služba, recepcia, kamerový systém aj na chodbách. Toalety spoločné na chodbe. Kúrenie elektrické. Kolaudácia budovy 1998. Asfaltová prístupová cesta. Parkovanie bezproblémové v okolí, v areáli i vo dvore od 22 6 €/m2/mesiac. OC Polus, občianska vybavenosť v blízkom okolí, bufet a obedy v budove. V prípade potreby aj možnosť zabezpečenia skladových priestorov. Cena 6 €/m2/mesiac + služby a energie 3 €/m2/mesiac + DPH. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: LS-KP-27 Prenájom

Kancelárske priestory s rozvinutými službami

Kancelárske priestory s rozvinutými službami

Ponúkame na prenájom v Bratislave-Nové Mesto, na Vajnorskej ulici kancelársky priestor s úžitkovou plochou 18,69 m2. Nachádza sa v starej budovy SO1 na 1. poschodí, m. č. 2.20, podlaha je plávajúca, okná sú plastové. Ostatné vybavenie: telefón, káblová televízia, internet. Kuchynka s mikrovlnkou sa tiež nachádza na 2. p. Spoločné priestory (chodby, haly, bufet, jedáleň sociálne zariadenia a kuchynky) sú bez poplatku. S poplatkom je možné prenajať si zasadačky s kapacitou od 15 do 60 ľudí - Veľká zasadačka: 1 deň 66,00 Eur bez DPH, 1/2 dňa 33,00 Eur bez DPH. Malá zasadačka: 1 deň 34,00 Eur bez DPH, 1/2 dňa 17,00 Eur bez DPH. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia bola v roku 2008, kúrenie: centrálne, okná chránia vertikálne textilné žalúzie. Miestnosť je zabezpečená elektronickou zabezpečovacou signalizáciou,. Celý objekt je chránený strážnou službou. Nájomník si určí sám provajdera pre dátové pripojenie. Pevná linka je T-COM. Prevádzka vrátnice tzv. "Starej admin. budovy" je od 6.00 do 18.00 v prac. dňoch. V rámci prvého nájmu sa platí 1 mesačná kaucia. Za poplatok 200/150/100 Eur/ 1 rok je možnosť voľby vyhradeného parkoviska. Cena 95 €/m2/rok.Služby a energie 13€/m2/rok.. Ceny sú uvedené bez DPH. Nájom sa faktúruje 1 týždeň v mesiaci, splatnosť je do 7 dní. Omeškanie mimo termínu je dôvod na okamžité ukončenie nájomnej zmluvy.

95,00,- €/m2/rok
1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...