Real estate
( nájdených 
458
 realít z celkom 458 )

Kúpime ornú pôdu, poľnohospodársku pôdu

Pozemky
cena: dohodou
ID: 9802268843574 Kúpa

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Hlohovec
Obec:
Kategória:
Pozemky

Pozemok od:
0 m2
Vodovod:
neuvedené
Umiestnenie Elektriny:
neuvedené
Umiestnenie Plynu:
neuvedené
Umiestnenie kanalizácie:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
9802268843574

Hľadám pre konkrétneho klienta poľnohospodársky pozemok - ornú pôdu, prípadne lúky, pasienky, vo výmere 0,5 ha a viac s dobrou prístupovou cestou. Môže byť aj prenajatý, pôda v celku, prípadne podiely. Okres Nitra, Piešťany, Topoľčany, Zlaté Moravce, Hlohovec, Nové Zámky. Aj bez inž. sietí. Cena dohodou.


Maklér:

makler
Zuzana Lauková
0915427746
zuzana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...