Real estate
( nájdených 
653
 realít z celkom 653 )

Kúpim pozemok - Topoľčany, Tovarníky, Jacovce, Krušovce, Nemčice, Práznovce

Pozemky
cena: dohodou
ID: DZpozKUPA Kúpa

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Kategória:
Pozemky

Pozemok od:
0 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
DZpozKUPA

Kúpim pozemok! Pre konkrétneho klienta hľadám pekný, rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu v týchto lokalitách: Topoľčany, Tovarníky, Jacovce, Krušovce, Nemčice, Práznovce. Pozemok by mal mať rozlohu 8 - 10 ár. Staršia stavba na pozemku určená na demoláciu nie je prekážkou. 


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

Kúpa pozemky - orná pôda Okres Topoľčany, , Partizá. Plocha: pozemku 20000m2.

cena dohodou
ID: DZpozKUPA2 Kúpa

Kúpim pozemok!

Hľadám pre klienta pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu. Rozmer cca 7 -10 ár, rovinatý v intraviláne obcí - Topoľčany, Malé Bedzany, Tovarníky , Krušovce, Jacovce, Nemčice, Chrabrany, Solčany. Plocha: pozemku 700 - 1000m2. Rovinatý pozemok.

cena dohodou

Kúpim pozemok vhodný na výstavbu viacerých rodinných domov. Smer Topoľčany - Nitra a Topoľčany - Piešťany. Dostupnosť IS výhodou. Cena dohodou. 

cena dohodou
1

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...