Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Kancelárske priestory, Varšavská ul., Nové Mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 6,- €/m2/mesiac
ID: LC564321987k Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Varšavská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
200 m2
ID inzerátu:
LC564321987k

Ponúkame Vám na prenájom Bratislava-Nové Mesto, Varšavská. Plocha: úžitková 200m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 1 bez výťahu. Podlaha: dlažba. Okná plastové. Mužské a ženské toalety, kuchynka. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Otvárateľné okná, neobmedzený prístup, možnosť parkovania v areáli. Výborná občianska vybavenosť v okolí. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Cena 6 €/m2/mesiac  + služby a energie + DPH. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...