Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Kancelária na prenájom 36m2, Za kasárňou, Pri Poluse

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/mesiac
ID: LCkas1 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Za Kasárňou
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
36 m2
ID inzerátu:
LCkas1

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu, Bratislava-Nové Mesto, Za Kasárňou. Plocha: úžitková 36m2. Podlaha koberec. Okná plastové, otvárateľné. Spoločné zázemie na chodbe: toalety a kuchynský kút.  Kúrenie centrálne. Internet v cene, klimatizácia, výťah, štrukturovaná kabeláž. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou. Stav objektu: po rekonštrukcii. Parkovanie v objekte za poplatok, rezidenčné parkovanie v okolí. Cena 8,50€/mesiac + 5€/mesiac (služby a energie) + DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...