Real estate
( nájdených 
694
 realít z celkom 694 )

Novozrekonštruované kancelárie v Podunajských Biskupiciach

Komerčné priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: MV007 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica:
Dvojkrížna
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
23 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MV007

Ponúkame Vám na prenájom kompletne prerobené kancelárie v Podunajských Biskupiciach na Dvojkrížnej ulici. K dispozícii sú viaceré miestnosti s rozlohou od 12m2 do 46m2. Na každom poschodí sa nachádza spoločné WC a kuchynka, ktorá je vybavená mikrovlnkou i chladničkou. Jednotlivé chodby s kanceláriami sú od schodiska oddelené dverami s guľou a zabezpečené alarmom. K priestorom je možné si prenajať parkovanie. Cena 8 €/m2/mesiac miesto/rok vrátane služieb a energií + DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Tomáš Pihík
0910368039
tomas.pihik-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...