1 2

Real estate
( nájdených 
677
 realít z celkom 677 )

Ponuka

ID: dzdombedzany Predaj

Rodinný dom Topoľčany - Veľké Bedzany

Rodinný dom Topoľčany - Veľké Bedzany
Ponúkam na predaj dvojpodlažný rodinný dom v Topoľčanoch, časť Veľké Bedzany. Dom z roku 1976, postavený z tehly a kvádra,  stojí na upravenom rovinatom 8 ár pozemku. Dom pozostáva z dvoch častí, každá má samostatný vstup, čo umožňuje vybudovanie dvoch samostatných bytových jednotiek. Na prízemí sa nachádza garáž, ktorá slúži ako letná kuchynka, 2x WC, priestranná miestnosť využívaná ako kuchyňa a práčovňa, sklad, kotolňa a jedna izba. Na II. NP je prekryté zádverie, chodba spojená s halou s možnosťou vykurovania krbovými kachlami, kuchyňa so špajzou a s výstupom na prekrytú terasu, 2x spálňa a priestranná obývačka s výstupom na balkón. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá prebehla v rokoch 2014-2016 a boli pri nej vymenené okná za plastové, zateplená a prekrytá terasa, na strechu bola položená nová krytina. Vykurovanie domu zabezpečuje plyn. kotol, ohrev teplej vody je obojživelným bojlerom. Krbové kachle v hale umožňujú kúrenie pevným palivom. V dome sú tri funkčné komíny.  IS: voda obecna, studňa s darlingom, plyn, elektrina, odpad zvedený do žumpy. V blízkosti domu sa nachádza zastávka MHD. Plocha: úžitková 300m2, zastavaná 175m2, pozemku 800m2. Podlaha: plávajúca, parkety, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: centrálne, krb. Rovná strecha. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza žumpa. Cena 97 000 €
97 000,- €
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>
%infoBubbleValue_categoryName%
%infoBubbleValue_subcategory%
%infoBubbleValue_object_title%
%infoBubbleValue_actionName%
%infoBubbleValue_price%

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...