1 2 3 4 5 6

Real estate
( nájdených 
687
 realít z celkom 687 )

Reality Topoľčany

ID: AKHOROBD Predaj

Veľký 4 izbový dom Horné Obdokovce

Veľký 4 izbový dom Horné Obdokovce
Ponúkame Vám na predaj veľký zachovalý rodinný dom v pôvodnom stave v obci Horné Obdokovce. Podlahová plocha: cca 150 m2, pozemok 1835 m2. Podlahy v dome sú betónové, dlažba, v izbe drevené. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Dispozičné riešenie: vstupná chodba, priestranná hala, využívaná ako jedáleň, 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, špajza a zadný východ na malú zastrešenú terasu. Schodisko do podkrovnej časti s veľkými oknami, možnosť dokončiť podkrovie - ďalšie dve izby. V kúpeľni je klasická vaňa, sprchovací kút, umývadlo a WC. Dom je v pôvodnom, no veľmi zachovalom stave. Objekt je z pálenej tehly a prístavba je z kvádru. Kúrenie je centrálne plynové, možnosť vybudovať v hale a v kuchyni krb. Strecha je sedlová, strešná krytina: škridla. Pozemok je rovinatý, využívaný ako záhrada s ovocnými stromami. K domu vedie asfaltová prístupová cesta a je čiastočné podpivničený, v pivnici je garáž a skladovacie priestory, na pozemku sa tiež nachádza samostatná pivnica na zeleninu. Na pozemku je elektrická a plynová prípojka, dom nie je napojený na obecný vodovod, prípojka na vodovod na hranici pozemku, odpad riešený žumpou. Výhody: slnečný, pekný výhľad, rovinatý pozemok v tichom prostredí, dobrá občianska vybavenosť - škola, škôlka, lekár, obchody. Obec sa nachádza 13km od okresného mesta Topoľčany, 25km od krajského mesta Nitra a 25km od Piešťan.
cena dohodou
ID: LGRDpres1nov Predaj

Novostaba Rodinný dom Preseľany

Novostaba Rodinný dom Preseľany
Ponúkame Vám na predaj  novostavbu rodinného domu  v obci  Preseľany v  tichej lokality . Jedná sa o kvalitné prevedenie murovaného domu na ploche pozemku o rozlohe 772 m2 . Úžitková plocha domu je 104m2, zastavaná 137m2. Dom má vykurovanie podlahovým kúrením  s tepelným čerpadlom Panasonic (možná dotácia do výšky cca 4 tis eur ), V dome je predpríprava krb , komín s keramickou vložkou, stropná izolácia  je striekanou penou. Na povale je pochôdzný priestor  vrátane svetla a el. zásuvky možný na odkladanie menej potrebných vecí. V celom dome je  základná maľovka, elektrická inštalácia vrátane zásuviek a vypínačov značky Legrand Valena. Domový vrátnik  je umiestnený na vstupe na pozemok - brána kde je možné doinštalovanie otvárania aj veľkej brány, alarm, IP kamerový systém so záznamom a 4xIP kamerou, káblový rozvod siete internetu je dovedený do  každej izby  vrátane satelitného rozvodu .Zámková dlažba je okolo celého domu ako i na mieste kde je vyhradené parkovanie pre auto . Dom má 4 izby obývačka je prepojená s kuchyňou , príručná špajza . Odpad je vedený do žumpy  s možnosťou dopojenia na verejnú  kanalizáciu . Podlahy v celom dome sú  betón , výber podlahovej krytiny je na novom majiteľovi .  Steny majú sádrové stierky. Okná sú  plastové z izieb je priamy východ na terasu ,  technická miestnosť Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Zabezpečenie alarmom.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Dláždená prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, krb. Cena 167 500 €
167 500,- €
ID: dzrdstummer Predaj

Rodinný dom - Topoľčany - bývanie - podnikanie

Rodinný dom - Topoľčany - bývanie - podnikanie
Ponúkam na predaj dva rodinné domy v centre mesta Topoľčany, Stummerova ulica. Nehnuteľnosti sú vhodné na bývanie, podnikanie, pripadne reprezentačné účely. Domy ležia na 8,3 ár rovinatom, oplotenom a upravenom pozemku. Dom z ulice bol postavený v roku cca 1920 z pálenej tehly a môže slúžiť na reprezentatívne účely, prípadne na podnikanie. Vstup do domu z ulice je podbráním, kam sa zmesti auto. Do domu sa vstupuje chodbou, odtiaľ vstup do veľkorysej obývačky s vysokým stropom, parketami a kachlovou pecou. Obývačka je prechodná do spálne, taktiež parkety, kachlová pec, gamaty. Ďalšou miestnosťou je detská izba. Kúpeľňa je po rekonštrukcii - vaňa, sprchový kút, umývadlo, WC. Kuchyňa a vedľa sa nachádza komora. Tento dom je čiastočne podpivničený. Od druhého domu je oddelený okrasnou záhradou so studňou. Druhý, menši dom je z roku cca 1940, je z pálenej tehly a je tiež po čiastočnej rekonštrukcii - plastové okná, nové gamaty, dlažba, plávajúca podlaha. Dom je bezbariérový. Vstupná chodba, odtiaľ vstup do obývačky, cez kuchyňu sa vstupuje do spálne. Na chodbe zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchou a WC. Z chodby výstup do úžitkovej záhrady, kde sú ovocné stromy, sklenník...   IS: voda obecná, do menšieho domu aj zo studne, plyn, elektrina, odpad do kanalizácie. Plocha: úžitková 238m2, zastavaná 288m2, pozemku 827m2, pivnice 25m2. Podlaha: plávajúca, dlažba, betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné), plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa. Vhodné na bývanie aj podnikanie.
158 000,- €
ID: LGRDsolčml Predaj

Novostavba Rodinný dom Solčany / VYPLATENA ZALOHA

Novostavba Rodinný dom Solčany / VYPLATENA ZALOHA
Ponúkame Vám na predaj  novostavbu rodinného  domu  v obci Solčany v novej štvrti Mlyny. Jedná sa o novostavbu  rodinného  domu  postavený  na pozemku  o výmere 640 m2 . Dom má   úžitkovou plochou 114m2. Postavené sú z porotherm - pálená tela 30 cm plus zateplenie 15 cm . Steny budú majú stierky. Okná sú 3 sklá-  plastové v obývačke veľké posuvné na terasu  HS portal v obývačke . Dom má 3 izby plus obývačka prepojená s kuchyňou , príručná špajza , technická miestnosť , 2x wc , kúpeľňa , šatník  . Kúrenie v dome podlahové elektrické - v každej izbe samostatné ovládanie na teplotu . V cene sú bodové svetlá , vypínače . V obývačke predpríprava na krb . škridla - Tondach Bolero . Vybavenie kúpeľne  sprchovací kút., vaňa , wc  Oddelené WC. Pod strechou pochôdzdná miestnosť  , vazníkový krov . V dome sú podlahy vinyl , biele interiérvé dvere , kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi . Stav objektu: vo výstavbe. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. Cena 157 000 € v cene nieje - sanita , obklad v kúpeľni , a kuchynská linka ,  interiérové dvere sú vecou individuálneho dohovoru .
157 000,- €
1 2 3 4 > >>

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...