1 2 3 4 5 6

Real estate
( nájdených 
694
 realít z celkom 694 )

Reality Topoľčany

ID: dz3iprenajmexiko Prenájom

Prenájom 3 izbový byt v rodinnom dome - Topoľčany - Mexiko

Prenájom 3 izbový byt v rodinnom dome - Topoľčany - Mexiko
Ponúkam na prenájom zariadený 3 izbový byt v centre mesta Topoľčany, Palárikova ulica. Plocha: úžitková 87m2. Byt sa nachádza na 1. poschodí v zrekonštruovanom rodinnom dome, má samostatný vstup a zaujímavú dispozíciu. Vstupná chodba, schodište, oddychová zóna, kuchynský kút, priestranná obývačka s jedálňou a výstupom na prekrytú lodžiu. Dve samostatné spálne. Priestranná kúpeľňa s rohovou vaňou, práčkou, WC. Vybavenie kuchyne - nová linka, MW rúra, el. rúra, indukčná varná doska, chladnička. Byt má samostatné merače energií. Vykurovanie zabezpečuje nový kondenzačný kotol  Buderus. Nájomca môže využívať parkovacie miesto vo dvore, či posedenie na terase na záhrade.  Na prízemí rodinného domu sa nachádza administratívny priestor majiteľa budovy, čo zaručuje nerušené užívanie prenajatého priestoru. Podlaha: plávajúca, dlažba, dlážkovina. Steny: stierky. Okná: eurookná. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka, kuchynský kút.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet.Výhody: slnečný, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 550 €/mesiac aj s energiami. Depozit vo výške dvojmesačného nájmu. 
550,- €/mesiac
1 2 3 > >>

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...