Real estate
( nájdených 
599
 realít z celkom 599 )

Prenájom kancelárie so skladom 186m2, Petržalka

Komerčné priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: DS01 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Kubínska
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
186 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
ID inzerátu:
DS01

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory so skladom, Bratislava-Petržalka, Kubínska ul. v blízkosti Vienna Gate a železničnej stanice Petržalka. Plocha: úžitková 186m2 (nezapočítava sa schodisko, vstupná hala, toalety a kuchynka), 6 kancelárií na poschodí 140m2, zasadačka 16m2, sklady na prízemí 30m2, toalety a kuchynka k dispozícii. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút. Stav objektu: novostavba. Kúrenie: podlahové. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta.Výhody: tiché prostredie. Cena 8 €/m2/mesiac + energie cca 150eur/mes. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...