Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Prenájom lacných kancelárskych priestorov v Petržalke.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 7,- €/m2/mesiac
ID: DS-KP-104 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Panónska cesta
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
365 m2
ID inzerátu:
DS-KP-104

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske  priestory v  4-poschodovej administratívnej budove v Bratislave-Petržalke na  Panónskej ceste neďaleko obchodného centa Danubia. Na prenájom sú rôzne veľké kancelárie od 11 m2 až do 42 m2. V budove nie je výťah. Na každom poschodí je sociálne zariadenie a kuchynka. Kancelárie sú štandartne vybavené ( plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy. klimatizácia, internet. Parkovanie v areály za NaN NaN,00 €/m2/mesiac. Cena od 7,30 €/m2/mesiac.Cena je vrátane služieb a energií.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...