Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Kancelárske priestory 70m2 s umývadlom, Blagohouse, Petržalka

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 11,- €/m2/mesiac
ID: LCbla2KR Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Blagoevova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
69 m2
ID inzerátu:
LCbla2KR

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory, Bratislava-Petržalka, Blagoevova. Plocha: úžitková 70m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 2. Skladá sa z 3 miestností 42 + 15 + 13m2 (vstup cez 15m2, tu aj umývadlo). Podlaha: koberec. Okná: plastové. Na chodbe zdieľané priestory: toalety M/Ž, kuchynka, sprcha. Možnosť prenájmu zasadačiek. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia (2017). Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet, upratovanie kancelárie a spoločných priestorov, recepcia  (08:00-18:00) v cene nájmu, vstup do budovy 24/7, štrukturovaná kabeláž, kamerový systém, klimatizácia. Možnosť dozariadenia. Úprava priestorov možná. Parkovanie v okolí, možnosť prenájmu garáž. státie v budove za 90€/miesto/mesiac+ DPH. Cena od 11 €/m2/mesiac + služby a energie 5,50 €/m2/mesm+ DPH. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...