Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Kancelárie v centre Trnavy

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: DS-KP-114 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Paulínska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
15 m2
ID inzerátu:
DS-KP-114

V Trnave ponúkame na prenájom kancelárske priestory v centre mesta v rozsahu od 15 do 30 m². Nachádzajú sa na 2. a 3. poschodí, s umývadlom/bez umývadla a internetovou prípojkou. Všetky sú klimatizované - teplotu možno nastaviť podľa potreby diaľkovým ovládačom (užívanie sa platí samostatne 2 x do roka po vyúčtovaní). Pánske a dámske toalety sú na každom poschodí spoločné (na 1. poschodí je sprcha - kľúč je k dispozícii na vyžiadanie). Prístup do budovy je 24/7. cena: 8,25 €/m2/mesiac + ostatné náklady (elektrika, voda, kúrenie údržba výťahu, upratovanie, nočná služba) 3,50 €/m²/mesiac  + DPH.

Možnosť parkovania na parkovisku areálu: 1 MV 30,- €/mesiac.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...