Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Prenájom kancelárií 21 m2 v centre Trnavy

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 250,- €/mesiac
ID: DS-KPTT-22 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Vajanského
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
21 m2
ID inzerátu:
DS-KPTT-22

Ponúkame na prenájom kanceláriu na 1.p. č. 124  o výmere 21 m2  . V miestnosti je umývadlo, WC a kuchynka sa nachádzajú v spoločných priestoroch. Okná sú orientované do átria. Cena nájmu kancelárie č. 124 je 170 €/mesiac. bez DPH + 80€/mes. bez DPH energie. Ďalej ponúkame  na 2.p. kanceláriu č. 229 o výmere 21,0 m2. Okná sú orientované do átria, nové podlahy a žalúzie,  WC a kuchynka sú v spoločných priestoroch. Cena nájmu 170€/mes. bez DPH + 80€/mes. bez DPH energie, suterénny priestor 17 m2 s vlastným umývadlom s možnosťou využitia, ako menší sklad. Cena nájmu 130€/mes. bez DPH.    


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...