Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Prenájom spevnej (asfaltovej) plochy 2500 m2 a skladových priestorov 750 m2 v Trnave - Modranke

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 3,- €/m2/mesiac
ID: DS-SPMO-2 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Seredská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
2500 m2
ID inzerátu:
DS-SPMO-2

Ponúkame na prenájom spevnené asfaltové plochy o výmere 2500 m2 v Trnave - Modranke. Cena 2,50 €/m2/mes. + DPH. Ďalej možnosť prenájmu vykurovanej, výrobno - skladovej haly o výmere 750 m2 s výškou 3,75 m. Cena 5,50€/m2/mes. + energie + DPH. Možnosť prenájmu kancelárskych priestorov nachádzajúcich sa na 2.NP Cena 8€/m2/mes. + energie + DPH.Dohoda možná. Výhodou rýchle napojenie na diaľnicu.  Priestory sú k dispozícii ihneď. Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...