Real estate
( nájdených 
454
 realít z celkom 454 )

Na prenájom 62,30 m2 obchodný priestor v centre Trnavy

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 854,- €/mesiac
ID: DS-KP-125 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Hornopotočná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
62 m2
ID inzerátu:
DS-KP-125

Ponúkame na prenájom v Trnave na Hornopotočnej ulici  obchodné priestory o výmere  62,33 m2. V priestoroch sa nachádza aj umývadlo. WC V spoločných priestoroch Priestory možno  využiť aj na služby ( kozmetický salón, masážny salón, kaderníctvo) . Cena  priestoru 854,34 €/mes. vrátane služieb, energií a DPH.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...