Real estate
( nájdených 
454
 realít z celkom 454 )

Samostatný admin. celok 97m2, Záhradnícka ul., Ružinov

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 11,- €/m2/mesiac
ID: LC646zah Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Záhradnícka
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
97 m2
ID inzerátu:
LC646zah

Ponúkame Vám na prenájom samostatný kancelársky celok (3 kancelárie + kuchynka) 97m2 vo výbornej lokalite - Záhradnícka ul., Ružinov. Nachádza sa na 1.posch. bez výťahu. Recepcia, vstup 24/7, možnosť zdieľanej zasadačky. Toalety na chodbe. Parkovanie za poplatok. Skladové priestory v suteréne. Cena: od 10,50 €/m2/mesiac + energie a služby 5,10€/m2/Mes + DPH. Parkovanie od 70€/miesto/mesiac + DPH. Províziu RK neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...