Real estate
( nájdených 
594
 realít z celkom 594 )

Priestory s plochami 90 m² a 86 m² v centre Trnavy vhodné na na kanceláriu, pohybové cvičenia, účtovníctvo, poradenské a finančné služby

Komerčné priestory
cena: 6,- €/m2/mesiac
ID: LS-INE-01 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
0 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-INE-01

Ponúkame na prenájom v centre Trnavy priestory s mnohostranným využitím. Nachádzajú sa na 1. poschodí, sú klimatizované - teplotu možno nastaviť podľa potreby diaľkovým ovládačom (platí sa samostatne 2 x do roka po vyúčtovaní). Pánske a dámske toalety sú na poschodí spoločné (na 1. poschodí je tiež sprcha - kľúč na vyžiadanie). Prístup do budovy je 24/7. Cena: 6,- €/m²/mesiac + ostatné náklady (voda, kúrenie údržba výťahu, upratovanie, nočná služba) 1,40 €/m²/mesiac (spolu: 7,40 €/m²/mesiac) + elektrika podľa samostatných meračov platí sa 2 x ročne po vyúčtovaní + DPH.

Možnosť parkovania na parkovisku areálu: 1 MV 20,- €/mesiac.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...