Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Prenájom kancelárií 260 m2 na Gagarinovej ulici

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 9,- €/m2/mesiac
ID: DS-KP-133 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Gagarinova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
260 m2
ID inzerátu:
DS-KP-133

Na prízemí v administratívnej  budovy na Gagarinovej ulici v Bratislave ponúkame na prenájom kancelársky priestor o celkovej výmere 260 m². V priestore je 5 kancelárií od výmery 10 m2 do 34 m2, otvorený priestor 121 m2, serverovňa, kuchynka, WC muži, ženy. Priestory sú vybavené klimatizáciou, štruktúrovanou kabelážou, zabezpečenie alarmom.   Cena prenájmu  je 8,50 Eur/m2/mesiac m², Servisné poplatky 1,20 €/m2/mesiac energie cca 2,20€/m2/mesiac, parkovacie státie nekryté 59,- Eur/miesto/mesiac, kryté 69,- Eur/miesto/mesiac, garážové státie 79,- Eur/miesto/mesiac. Suma je uvádzaná bez DPH. Elektrika a voda je hradená podľa spotreby zaznamenanej vlastným elektromerom a vodomerom.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...