Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Prenájom kancelárskeho priestoru na Záhradníckej ulici.

Komerčné objekty
cena: 800,- €/mesiac
ID: DS-KP-102 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Záhradnícka
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
50 m2
ID inzerátu:
DS-KP-102

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor na Záhradníckej ulici. KP sa nachádza na zvýšenom prízemí bytového domu. Celková výmera cca 50 m2. Skladá sa so vstupnej chodby 2 kancelárií, kuchynského kúta, samostatného WC a kúpeľne so sprchovacím kútom. Možnosť parkovania vo dvore objektu v cene nájmu, alebo v neďalekej podzemnej garáži za 100€/mesiac. Cena prenájmu 800 €/mesiac + 100€/mesiac energie. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...