Real estate
( nájdených 
459
 realít z celkom 459 )

Hala/hangár na prenájom Topoľčany

Komerčné objekty
cena: 900,- €/mesiac
ID: dzHalaPrenajom Prenájom

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Dopravná
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
200 m2
ID inzerátu:
dzHalaPrenajom

Ponúkame Vám na prenájom halu - hangár, vhodnú na sklad v meste Topoľčany, Dopravná. Plocha: úžitková 200m2, zastavaná 200m2, pozemku 200m2. Rozmer cca 10x20m. Vjazd rozmer 3x3m. Možnosť parkovania v areáli, možnosť vjazdu kamionu do areálu. Stav objektu: pôvodný stav. Cena 900 €/mesiac plus DPH a energie. Možnosť dohody.


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...