Real estate
( nájdených 
456
 realít z celkom 456 )

Prenájom prevádzkovo skladových priestorov v Dolnej Krupej s dobrým napojením na diaľnicu

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 3.000,- €/mesiac
ID: DS-SPDK-01 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Dolná Krupá
Ulica:
Parková
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
1700 m2
ID inzerátu:
DS-SPDK-01

Ponúkame Vám na prenájom skladové a prevádzkové priestory v obci Dolná Krupá neďaleko Trnavy. Celková výmera priestorov 1700 m2. Skladový priestor sa skladá z hlavného skladu 700 m2 a z dvoch skladov polkruhového prierezu, každý o výmere 500 m2. Skladové priestory sú napojené na elektrinu. Možnosť napojenia na plyn a vodu. Výhodou je dobré a rýchle napojenie na diaľnicu D1. Cena 3 000 €/mesiac bez DPH.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...