Real estate
( nájdených 
429
 realít z celkom 429 )

Prenájom skladových priestorov na Triblavine

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 3,- €/m2/mesiac
ID: DS-ASTR-3191 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Senec
Obec:
Chorvátsky Grob
Ulica:
Triblavinská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
750 m2
ID inzerátu:
DS-ASTR-3191

Ponúkame Vám na prenájom  nezateplený skladový priestor na skladovanie stavebného materiálu a pod.  o výmere 750 m2 v blízkosti diaľnice. Súčasťou prenájmu  sú aj kancelárske priestory so sociálnym zázemím  o výmere cca 150 m2 a parkovacia plocha cca 1400 m2. Cena prenájmu skladových priestorov 3 €/m2/mesiac bez DPH +  energie. Cena prenájmu kancelárií 10€/m2/mes. bez DPH + energie. Cena za parkovanie 1€/m2/mes. bez DPH.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...