Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Obchodné priestory 177m2, Poštová ul., Staré Mesto

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 7.100,- €/mesiac
ID: LC6657FGGGpost1 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Poštová
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
177 m2
ID inzerátu:
LC6657FGGGpost1

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory na Poštovej 1, Bratislava-Staré Mesto. Výborná poloha na rohu frekventovanej Poštovej a Obchodnej ul., ktoré sú súčasťou pešej zóny. Historická budova pôvodne postavená ako Hotel Palace v r. 1928 má 2 podzemné a 6 nadzemných podlaží na ktorých sa nachádzajú obchodné priesory, kancelárie a apartmány. Plocha priestoru: 177m2, vstup z ulice. Cena 7 100 €/mesiac + správa 690 €/mesiac + DPH.  Cena energií na základe reálnej spotreby. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...