Real estate
( nájdených 
461
 realít z celkom 461 )

Prenájom obchodného priestoru 374 m2 v centre Trnavy

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 13,- €/m2/mesiac
ID: DS-OPTT-1 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Hviezdoslavova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
374 m2
ID inzerátu:
DS-OPTT-1

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v polyfunkčnom dome U kráľa Ľudovíta na Hviezdoslavovej ulici v Trnave o výmere 374,13 m2. Polyfunkčná budova má vlastnú garáž. cena 13 €/m2/mesiac + energie + DPH.Cena za parkovacie miesto 96€/mes. s DPH. Možnosť prenájmu aj po častiach.  Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...