Real estate
( nájdených 
466
 realít z celkom 466 )

Pohostinstvo Norovce - investičná príležitosť

Komerčné objekty
cena: 105.000,- €
ID: dzNorovcePohos Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Norovce
Ulica:
Tichá
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
260 m2
ID inzerátu:
dzNorovcePohos

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt v obci Norovce - bývalé pohostinstvo po čiastočnej rekonštrukcii. Možnosť prestavby na byty, ubytovňu, atď. Budova sa nachádza na 8,5 árovom, rovinatom pozemku. Stavba je dvojpodlažná, na prízemí sa nachádza veľká kuchyňa, slovenská izba s barom, welness - sauna, sprcha, sociálky, odpočívareň, ďalej špajza, sklad, kotolňa. Na II. NP sa nachádza sklad, priestor pohostinstva a salónik s krbom. Z pohostinstva vstup na vyvýšenú terasu - 50m2. Pod terasou sa nachádza garáž. Okná: časť plastové, zvyšok pôvodné drevené. Podlahy dlažba. Plocha: úžitková 260m2, zastavaná 236m2, pozemku 850m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kvádrová, tehlová. Strecha rovná - IPA. Zabezpečenie alarmom, kamerový systém. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa. Cena 105 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...